+420737813674 info@martinagruber.cz
Vyberte stránku

O Martině

o mě

Vždycky mě bavili technologie a díky vlastnímu podnikání jsem se dostala k tvorbě webu. Okrajově jsem se ponořila do problematiky a zákoutí programů CMS, které nabízí jednotlivé agentury, které staví weby na svém CMS a je opravdu velmi ale velmi obtížné přejít k jinému správci webu. Já tvořím weby na nejrozšířenějším softwaru wordpress, který se zaměřuje na dostupnost, výkon, bezpečnost a snadné používání.

Nejdůležitější je zaujmout zákazníka a to zajistí vzhled a obsah webu. Vzhled musí být moderní, nadčasový a efektivní pro zákazníka. Dalším důležitým parametrem, který musí web splňovat je jeho funkčnost a rychlost. 

Postup spolupráce?

Z

Analýza

více informací

Na prvním setkání mi povíte o službě, kterou mají webové stránky prodávat. Mým úkolem bude pochopit váš záměr a vytvořit analýtu, která bude následně podkladem k postupu při tvorbě vašeho webu. Koncept celého webu je na začátku důležité si odsouhlasit a držet se jej.

i

textový obsah

Více informací

Pro zaujmutí návštěvníků vaše webu je klíčové mít dobrý text, který z návštěvníků udělá zákazníky. Je tedy klíčové si texty promyslet do posledního detailu.

Tvorba webu

více informací

Každý web musí mít krátkou a výstižnou doménu, která je snadno zapamatovatelná. Web stavím na software wordpress a používám nejmodernější šablony DIVI. Důležitá je webová grafika, která musí zaujmout.

Seo a optimalizace

více informací

SEO je u webových stránek alfou a aomegou, protože v případě, že není správně nastavené SEO, tak pozice webu v internetových vyhledávačích bude na nízkých pozicích i v případě dobré reklamy a marketingu.

I

testování

více informací

V okamžiku, kdy je web hotový je nejprve důležité ho otestovat a vyzkoušet než se spustí reklamní kampaně. Po otestování předám celé webové stránky klientovi a naučím ho základní ovládání systému wordpress.